poniedziałek, 17 października 2016

Za jakie zbrodnie?

W publicznej pokucie na Jasnej Górze przepraszano za zbrodnie dzieci nienarodzonych. Jakie zbrodnie można popełnić przed narodzeniem???

Sent from my tablet. We are Borg. You will be assimilated.

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Tak jest w tekście egzorcyzmu, wygłoszonego w sobotę na Jasnej Górze przez ks. Piotra Glasa, a wy drukowanego dziś w "Naszym Dzienniku".

   Usuń
 2. +
  Apokalipsa św. Jana tamże Pieczętowanie Bożych sług tak czytamy lecz co to było za stwierdzenie, a propos tych raczej, jak słyszeliśmy ?!aż trudno wyjść ze zdumienia innych pieczęci?!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli piekło w ogóle istnieje i jakieś pieczęcie z tym związane. Właśnie weszłam do pokoju gdzie słychać było o jakichś o ile dobrze pamiętam 'piekielnych pieczęciach, łamaniu ich itp.' Cóż nie mam przed oczami pełnego tekstu więc tyle....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha. Ale według słów samego Jezusa piekło istnieje. Pieczętowanie sług Bożych to z kolei coś innego, swego rodzaju oznaczanie zbawionych jako należących do Boga.

   Usuń
 4. Jezus Chrystus śmierć zwyciężył. Nie przyszło mi na myśl rozważyć kwestii ze Starego Testamentu. Jezus Chrystus wszystko czyni nowe tak mam poukładane więc bardzo przepraszam za "moje niepamiętanie".

  OdpowiedzUsuń